fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Олексієнко Богдан. Нейробластома 4 стадія

Малюк, який через 3,5 роки боротьби упродовж свого життя так і не вийшов в ремісію …

Маленький Богданчик хворіє з п’яти місяців від народження нейробластомою. Кожен прожитий день дитини, він як перший, не знаєш чого очікувати завтра.

За весь період лікування в Черкаській обласній онкогематології він переніс 24 блоки, подумати тільки, 😰 його маленьке тільце витримало цілих 23 блоки хімії зі страшними побічними наслідками. Потім дитині провели високодозну хімію і ауто- ТГСК (Трансплантація гемопоетичних стовбурових клітин) в Інституті раку в м Київ.
Цілий рік Богданчик вживав роаккутан (сухий препарат, який з недавнього часу застосовується для лікування дитячих нейробластом).
Але на даний момент досі очікуваного результату лікування так і не дало. На останньому обстеженні MIBJ (сцинтиграфія) виявлено залишкові світіння в області первинної пухлини в наднирнику, так само і в нижній частині печінки.
У будь-який момент може початися прогресування захворювання, але Україна вже більш ніж, використовувала всі можливі варіанти лікування.

За допомогою волонтерів мамі вдалося вийти на зв’язок з медиками однієї з кращих клінік Німеччини-Грайфсвальд, яка спеціалізується по нейробластомам.
Виставлено рахунок в розмірі 355 000 євро.
Сім’я Богданчика звичайнісінька українська сім’я, мама з великими зусиллями  може мінімально розібратися в разі потреби з соціальними мережами.
Без допомоги небайдужих людей їй не врятувати сина.
Це жахливе становище для всієї родини, біда, якої нікому ніколи не дай Бог знати: з під землі, з повітря знайти десятки тисяч євро щоб отримати шанс побачити усмішку дитини знову …

Телефон мами Богданчика  (097)7073765 Любов