fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Ніколь Орленко. Інсулінозалежний цукровий діабет

Симптоми діабету з’явилися у Ніколь в 2016 році. Дитина відчувала спрагу та часто ходила до туалету. На жаль, мама не придала цьому великого значення, бо перші симптоми припали на найспекотніший літній період. Здавалося, що маленька Ніколь просто тяжко переносила спеку. 

Діабет дав про себе знати, коли у дитині почалася кровотеча під час купання. Ніколь доправили до лікарні та зробили аналізи. Результати приголомшили навіть досвідчених лікарів. Показники цукру стоновили 36.9 при максимально допустимій нормі 5.5.

Те, що Ніколь тоді залишилася живою та не втратила свідоміть – диво. Дитину поклали до реанімації на добу та попередили, що такі коливання показників цукру в подальшому можуть закінчитися найстрашнішим. Щоб уникнути страшних наслідків, Ніколь отримує 5 інсулінових ін’єкцій щоденно. Проте цього замало. 

Треба постійно перевіряти рівень цукру в крові. Інколи цукор перевіряють 17 разів на день! Кожного разу проколюють шкіру на пальцях дитини. Через це пальчики не встигають гоїтися, вони постійно болять, шкіра стає грубою, запаленою, втрачає чутливість. 

На сьогодні існують апарати, що можуть перевіряти рівень цукру без проколів. Вартість стартового набору – близбко 6 000 грн. До того ж, двічі на місяць треба оновлювати сенсори, які коштують по 2 000 грн за одиницю. 

Таких грошей мама дівчинки не має. А тато полишив родину, щойно дізнався про діагноз донечки. Саме тому, єдиний вихід для Ніколь та її матусі – звернутися за допомогою до нас з вами. Будь ласка, допоможіть дівчинці!

Тел. мами +38 063 843 42 20 (Христина)