fbpx
Допомогти
+
Купити 0

"Купуючи хворобу", ви допомагаєте зібріти кошти на лікування підопічним нашого фонду.
Натомість ви отримуєте значок - символ боротьбі з хворобами.
Дякуємо вам!

Термінова допомога

Настуся Гаманчук. Геміпарез, епілепсія

Настуся народилася на 32-му тижні вагітності. З того самого дня почалася боротьба за повноцінне життя дівчинки. Батьки витрачали всі свої фізичні та моральні сили на те, щоб врятувати дівчинку. 

Не дивлячись на всі старання батьків та лікарів, у недоношеної дівчинки трапилося дві серйозні кровотечі, одна в голові дитини, інша, ще більш серйозна, в шлунково-кишковому тракті. Дівчинка втратила вагу, внутрішні органи просто відмовлялися працювати. 

На щастя, дитину вдалося врятувати. Проте, дуже скоро лікарі виявили ще один діагноз, цього разу діагностували проблеми з серцем дитини. Маленькій Настусі довелося терміново робити операцію, щоб встановити електрокардіостимулятор. 

Зараз маленька Настя продовжує свій непростий шлях до одужання. А батьки не втрачають надію, що дівчинка буде жити повноцінним життям. Насті постійно потрібні дорогі лікі, медичні обстеження, догляд.

Молоді батьки намагаються самотужки покрити всі затрати на лікування та реабілітацію дитини. Проте, це неймовірно важко, адже витрати просто колосальні, а робити перерву не можна, бо саме від стабільності лікувального процесу залежить розвиток та здоров’я дівчинки. 

На сьогоднішній день дівчинка має геміпарез, епілепсію, проблеми з серцем, печінкою, нирками, неврологічні відхилення. Своєчасне лікування може суттєво покращити стан маленької Настусі. 

Просимо всіх небайдужих, підтримайте родину маленької Насті. Дайте їй надію на повноцінне життя, а батькам – таку жадану підтримку!

Телефон мами – 095 203 4419 Оксана.