fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Микулич Марко. Вада розвитку сечовидільної системи. Екстрофія сечового міхура

Батьки маленького Марка дуже чекали на народження синочка. Нічого не віщувало біди, все було добре: аналізи, узд і навіть консультації професора, і повторне узд в Медінституті.

3 січня після тяжких кесаревих родів народився малюк. Але побачити його матері не судилося, бо його реамобілем відправили в реанімацію лікарні “Охматдит” з рідкісним діагнозом: ЕКСТРОФІЯ СЕЧОВОГО МІХУРА, ЕСПАДІЯ, З ПРИРОДЖЕННОЮ ВАДОЮ РОЗВИТКУ СЕЧОВОГО МІХУРА І СЕЧОВИДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ.

Рідним від страшної звістки було дуже боляче, очі від сліз не висихали!

Пізніше від професора батьки дізнались, що дитина потребує дві складні, термінові операції. Такі операції в Україні проводять, але рідко, спеціалізованих клінік немає.

Після довгих пошуків, рідні Марка зупинились на клініці в Сербії, де професор лікар-уролог Радош Джинович проводить такі операції.

Після консультацій , клініка виставила родині рахунок двох операцій. Сума першої- 12 000 євро (вона відбудеться 18 травня), другої- 10 000 євро.Не враховуючи реабілітацію і подальше лікування. 

Така сума грошей для родини є дуже великою. Батьки звертаюся до всіх небайдужих людей ,благодійників і меценатів допомогти врятувати малюка.