fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Мусійчук Єгор. Гангліонейробластома

Цілий рік рак підступно ховався в організмі Єгорчика. Лікарям не вдалося вчасно відшукати причину високої температури та швидкої втрати ваги.

Коли остаточний діагноз був з’ясований, виявилося, що загрозлива хвороба вразила переднє середньостіння, черевну порожнину, заочеревний простір та тіла хребців. 

У дев’ятирічного Єгорчика гангліонейробластома. Хлопчик відноситься до групи високого ризику. Це значить, що без своєчасного ефективного лікування у Єгорчика немає шансів дожити хоча б до свого повноліття.

Хвороба вбиває маленького життєрадісного хлопчика, поступово перетворюючи його життя на осередок болю та страждань.

«Я хочу повернутися до школи» – каже Єгорчик. Він знає, з його хворобою лікарі дають небагато шансів на одужання, але наш герой ладен пройти будь які випробування заради свого порятунку.

Лікування вже почалося. За життя хлопчика борються в Інституті Раку в Києві. Тут Єгор проходить хіміотерапію. Однак, позитивний результат лікування дасть лише в поєднанні з імунотерапією – її в Україні не роблять.

Якщо Єгорчик не отримає заключне лікування, його боротьба та страждання будуть марними. Родина терміново збирає кошти, щоб відправити дитину до Ізраїлю в клініку «Шиба». Однак, зібрати 200-450 тисяч доларів (приблизний підрахунок лікування на рік) родина Єгорчика не може. Рідні у відчаї – вони просять допомогти зібрати хоча б депозит. Так Єгорчик зможе розпочати лікування й виграє трохи часу.

Наша з вами своєчасна допомога подарує Єгорчику надію вижити та знову радіти щасливому дитинству. Зараз, коли шанси на одужання хлопчика залежать від нас, так важливо зробити хоча б мінімум заради порятунку дитини. Завчасно дякуємо вам за будь яку допомогу: посильні грошові перекази, розповсюдження інформації та навіть моральну підтримку. Сподіваємося, разом ми врятуємо дитяче життя!