Допомогти

Термінова допомога

МАЙЄР ВАРЯ.ГЕНТИЧНА ЕПІЛЕПСІЯ.ЕНЦИФАЛОПАТІЯ

Маленька Варя народилася з рідкісною генною мутацією. Через незвичну хворобу крихітна красуня страждала від тяжкої форми епілепсії, яку практично неможливо стримувати звичними препаратами. Через інтенсивні та неконтрольовані напади дитячий мозок дуже страждав, Варюша не могла нормально розвиватися, в неї розвинулися аутистичні риси.

Ще зовсім нещодавно у Варі не було жодних шансів перемогти свою хворобу. Рідні були змушені спостерігати, як вроджена вада перетворювала життя крихітки на суцільне пекло – лікарські призначення, сильнодіючі препарати були просто безсильними. Та кілька років тому у Варі та інших діток з подібними вадами з’явився унікальний шанс розпочати нове, здорове життя. Інноваційне лікування, яке розробили зовсім нещодавно, може захистити мозок Варі від незворотного руйнування, дати шанс нормально жити та розвиватися!

Варюся вже випробувала на собі перший курс геннозамінної терапії Ravicti минулого року. Результати приголомшили всіх. Завдяки лікуванню припинилися епілептичні напади, покращилася пам’ять, Варя почала навчатися новому. Для родини це стало справжнім дивом – тим шансом побачити свою дівчинку щасливою, про який ще нещодавно можна було лише мріяти.

Однак, такі результати лікування не триватимуть довго. Варі потрібно час від часу знову проходити курси терапії, щоб закріпити результат та уникнути подальшого прогресу хвороби. Лише так можна забезпечити дитині повноцінне, здорове життя та радісне дитинство.

Батьки маленької красуні просять нас про допомогу. Справа в тому, що один курс лікування коштує 38 526 євро. Майже половину суми рідним вже вдалося зібрати, але, щоб уникнути рецидиву хвороби і погіршення стану дитини, сплатити медичні рахунки потрібно вже найближчим часом. В такому випадку кожен наш донат – це надзвичайно важлива допомога для Варюсі та її родини. Тож, будь ласка, долучіться до доброї справи і врятуйте дівчинку!

Допомогти Варі можна за реквізитами, залишивши позначку “добро Варя”:

❤️ПАТ КБ «Приватбанк»

ВБФ «КРАЇНА ДОБРИХ СПРАВ»
ЕГРПОУ 40336389
IBAN: UA263052990000026008045016485

➡️Картка Monobank:

5375-4141-3228-6336
Шелест Петро Григорович ( президент фонду)

Paypal: donate@dobrofond.org

https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=LFT5WRSN7J39G