Допомогти

Термінова допомога

Магдебура Руслан. Цироз печінки. Хвороба Вольмана.

Русланчик не звик до лікарняних стін і безкінечних болючих процедур. Він повсякчас лякається від сильної носової кровотечі й хапається за болючий роздутий животик. Хлопчику діагностували надзвичайно рідкісне захворювання – хворобу Вольмана. Вже зараз у хлопчика розвивається цироз, його печінка перестає функціонувати й поступово гине. Якщо найближчим часом дитині не провести трансплантацію печінки, Руслан втратить останні шанси вижити.

Родина хлопчика відчайдушно хапається за будь-яку можливість врятувати своє маленьке сонечко. Для Руслана підібрали клініку в Україні, знайшли лікаря, який готовий провести операцію. Але, на жаль, фінансове питання не вдається вирішити швидко. Окрім витрат на операцію, родині терміново потрібні кошти, щоб пройти складне генетичне обстеження, правильно підібрати донора. Матеріал для дослідження мають передати за кордон. Результати будуть відомі щонайшвидше за місяць. Однак, що довше триватиме збір коштів, то менше шансів дочекатися цих результатів.

Друзі, доки ми будемо зволікати – Руслан втрачатиме дорогоцінний час. Давайте допоможемо рідним хлопчика врятувати дитину. Навіть найменші донати і підтримка можуть подарувати маленькому Русланчику можливість одужати і повернутися до повноцінного життя. Не зволікайте, поділіться кількома гривнями, аби хлопчик зміг вчасно підготуватися до рятівної операції. Це єдина можливість врятувати Руслана!

Допомогти Руслану можна за реквізитами, залишивши позначку “добро Руслан”:

❤️ПАТ КБ «Приватбанк»

ВБФ «КРАЇНА ДОБРИХ СПРАВ»
ЕГРПОУ 40336389
IBAN: UA263052990000026008045016485

✔️Картка Приватбанку:

4149-4993-9290-6630

Шелест Петро Григорович ( президент фонду)

➡️Картка Monobank:

5375-4141-3228-6336
Шелест Петро Григорович ( президент фонду)

Paypal: donate@dobrofond.org

https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=PU5E8J2CEA3A8