fbpx
Допомогти
+
Купити 0

"Купуючи хворобу", ви допомагаєте зібріти кошти на лікування підопічним нашого фонду.
Натомість ви отримуєте значок - символ боротьбі з хворобами.
Дякуємо вам!

Термінова допомога

Луценко Вікторія. Епілептична енцефалопатія

Вікуся народилася цілком здоровою дівчинкою. Проте, у віці, коли немовляті був місяць, мама почала помічати дивні судомоподібні рухи дитини. За тиждень по цьому в дівчинки трапився перший епілептичний напад, що супроводжувався втратою свідомості.

Теперішній діагноз Вікусі – епілептична енцефалопатія, поліморфні напади, груба затримка психомоторного розвитку, порок розвитку головного мозку, гіпоплазія лобоскроневих областей, атрофія зорового нерву. Вікуся має інвалідність групи А.

Зараз дівчинка практично не рухається, нічого не бачить. Догляд за нею суцільно лежить на плечах мами, яка не покидає надії полегшити стан любої донечки. 

Ще зовсім недавно, Вікуся мала по 300 болючих нападів за день. На щастя, лікарі порадили мамі спробувати німецькі препарати. Сталося маленьке диво: кількість нападів зменшилася, вони стали менш болючими, а дівчинка спокійнішою. 

В житті маленької Віки стало менше болю та страждань. Проте, перед мамою постала чергова проблема: де взяти кошти на придбання препаратів? Матусі маленької Віки зараз тяжко, кожна хвилина її життя присвячена боротьбі за життя крихітки. Лишити дитину та піти на додаткову роботу – фізично неможливо. 

Мама Віки має сподівання, що ми не залишимо їх у тяжку хвилину. Наша допомога може стати тим порятунком, що вбереже родину від щоденних страждань та розпачу. Будь-які пожертви – важливі! Давайте не будемо байдужими!

Сума до збору на наступний комплекс ліків – 5 000 грн

Телефон мами Віки – 050 5890137 Оксана