fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Лук’янова Ілона. Экстрофія сечового міхура

Цілих 7 років Ілоночка вимушена боротися з наслідками рідкісної вродженої вади розвитку сечостатевої системи. Дитина народилася без статевих органів і уретри, сечовий міхур був виведений назовні, а з сечоводів лилася сеча. Це складно уявити, але ще страшніше побачити!

Лікування экстрофії сечового міхура- це складний і дуже тривалий процес, Ілона перенесла безліч операцій в Сербії, але на жаль, усунути усі урологічні дефекти не вдалося.

Ілона постійно знаходиться у важкому фізичному і психологічному стані. Через регулярно підтікаючої сечі, вона вимушена використовувати урологічні підкладні, сечоприймачі, медичні пластири, 450 катетерів в місяць і інші медикаменти- жити без яких неможливо!

При цьому вона відчуває жахливий біль і щодня ризикує знову перенести порушення функції нирок, підшлункової і кишківника.

8 квітня лікар Радош Джинович чекає Ілону на ушивання шийки, це забезпечить дитині утримання сечі. Лікар запевняє, що операція допоможе дитині позбавитися від щоденного болю, урологічних засобів утримання сечі та ризику інфікування!

Основна сума на операцію вже зібрана, але рідні не встигають зібрати решту- 600 євро на медикаменти, катетери і наркоз!

Друзі, допоможіть зупинити тривалі випробування дівчинки, залишилося зовсім небагато, вирішальний і важливий крок до проведення операції буде зроблено! Долучайтесь до підтримки!