fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Ластовенюк Арсен.ГОСТРА ТОКСИЧНА ЕНЦЕФАЛОПАТІЯ. ТОНКО-КИШКОВА ІНВАГІНАЦІЯ КИШКІВНИКА. ДВОБІЧНА ПНЕВМОНІЯ. СУДОМНИЙ СИНДРОМ. АНЕМІЯ

Не кожному щастить народитися здоровим. Але це в жодному разі не привід для відчаю. Завдяки здобуткам медицини вдається врятувати сотні тисяч дитячих життів – відвоювати у смерті чудові, добрі дитячі душі. Врятувати маленького Арсенчика також можна. Однак цього разу для справжнього дива не вистачає одного компоненту – нашої з вами допомоги.

Арсенчику немає й рочку. Але цей крихітний хлопчик вже пережив клінічну смерть та кому. На жаль, не без тяжких наслідків. У малюка енцефалопатія, порушене згортання крові, тяжка анемія, є підозра на запалення мозку, розвинулася гнійна пневмонія. Арсенчикові діагностували загрозливі порушення травлення та проблеми з кишківником. Хлопчику вже провели операцію, однак за одне втручання проблему не вирішити, тож операцію мають повторити найближчим часом.

Організму малюка все важче протистояти численним хворобам. Арсенчик слабне, в нього з’явилися судоми, крихітка страждає від болю, а його батьки щодня борються з розпачем та шукають будь-який спосіб врятувати найдорожче – свого любого, довгоочікуваного синочка. Зараз Арсенчик не безнадійний. Йому потрібні ліки, операція та тривале відновлення. Та все це доступне лише за наявності коштів.

Рідні хлопчика – працьовиті та відповідальні, однак, якби вони не намагалися, покрити щоденні витрати на порятунок Арсенчика не можуть. Прибутку пересічних громадян на це просто не вистачає. Тож, єдиний спосіб врятувати Арсена – це об’єднатися, поділитися хоча б найменшим і нарешті сказати НІ страшній дитячій смертності, що руйнує наше майбутнє.

Простягнути руку допомоги так просто! Головне пам’ятати, що від наших найпростіших дій та найменших пожертв залежить дитяче життя. Ми вдячні за будь-яку допомогу: фінансову, моральну чи інформаційну – не лишайтеся осторонь, адже без вас Арсенчик приречений!

ℹ️ Допомогти Ластовенюку Арсену можна за реквізитами, залишивши позначку “добро Арсеній” :

❤️ПАТ КБ «Приватбанк»
ВБФ «КРАЇНА ДОБРИХ СПРАВ»
ЕГРПОУ 40336389
IBAN UA343206490000026006052643111

✔️Картка Приватбанку 5168-7427-2962-2013
Білошапка Ганна (директор фонду) 

➡️Картка Monobank:
4441-1144-4735-5627
Ганна Білошапка ( директор фонду)

❤️Paypal – mirlove67@gmail.com (Сергій Руденко- реквізит використовується по договору)