fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Кулініч Софія.Вроджена вада розвитку жовчовивідних шляхів, біліарна атрезія 3 типу, холестатичний гепатит, анемія 3ст., токсична енцефалопатія, пупкова грижа.

Невідкладна допомога! Без нашого втручання і допомоги Софії прогнозують жити всього пів року!!!
Майже з самого народження Софійка живе в лікарні, змінюючи палати одну за одною. Мама з тіткою намагаються постійно підтримувати дівчинку, щоб крихітка не відчувала себе самотньою! Але хвороба не залишає дитині можливості посміхатися і радіти.
У лікарні Охматдит Софії поставили діагноз, від якого з’являються сльози на очах: вроджена вада розвитку жовчовивідних шляхів, біліарна атрезія 3 типу, холестатичний гепатит, анемія 3 ступеня, токсична енцефалопатія. Крім усього перерахованого у дівчинки відкритий овальний отвір, і розвивається великих розмірів пупкова грижа. У віці 3-х місяців малечі була проведена операція по Касаї, але очікуваного результату на жаль вона не дала …
Друзі! Ми відкриваємо терміновий збір, в розмірі 20 000 грн. на життєво необхідні і важливі препарати, спеціальне харчування, памперси, обстеження, без яких життя Софійки зараз неможливе! Сім’я знаходиться в дуже скрутному становищі, що часом немає можливості придбати памперси і харчування для дитини! Рідні будуть вдячні будь-якій посильній допомозі і підтримці! Дуже страшно коли хвороба прогресує!
Зараз Софія перебуває на підтримуючій терапії, але рідні шукають клініки, які зможуть провести трансплантацію печінки.
Маленька крихітка з останніх сил бореться за життя. Її очі світяться надією і вірою в щасливе дитинство! Навіть сама маленька допомога- це шанс вижити !!!
Адже крапельки допомоги, збираючись разом, стають справжньою хвилею добра і здійснюють найзаповітніші мрії.
Просимо не залишатися осторонь і підтримати Софійку! 
Дякуємо за ваші добрі серця!З поговаю колектив благодійного фонду “Країна добрих справ”.

Телефон тітки Софії (066)6112035 , (097)9152082 Олеся