fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Кудрич Максим. Ембріональна рабдоміосаркома

Батьки маленького Максима й не підозрювали, що їх малюк тяжко хворий аж до березня 2018 року. В то й час у хлопчика спостерігалося закладення носа та важке дихання. Спочатку лікували застуду та нежить.

Хвороба не минала, але й тоді ані лікарі, ані батьки не могли й думати, що все настільки серйозно. Пухлину вдалося виявити, коли хлопчика готували до операції по видаленню аденоїдів. На черговому обстежені лікар запідозрив, що новооутворення, яке було так схоже на аденоїди, то ракова пухлина. 

З тих пір для маленького Максима та його родини все змінилося. Страшна звістка дуже засмутила родину, але в одночас згуртувала усіх членів сім’ї. Батьки знайшли можливість розпочати лікування без зволікань. Максим вже переніс 9 блоків хміотерепії, 28 променів променевої терапії, близько 40 наркозів. безліч крапельниць, медичних маніпуляцій, обстежень… 

На жаль, виявилося, що пухлина практично не реагує на лікування. Хвороба поволі прогресує. Проте, в світі є лікарні, де можуть допомогти Максиму. Єдине, чого не вистачає для перемоги над хворобою зараз, – гроші. Їх пішло забагато на лікування та обстеження. І тепер, хоча перемога ще далеко, родині немає чим сплатити за подальше лікування. 

Щиро просимо вас, не відвертайтеся від маленького хлопчика! Допоможить Максиму!