fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Крижанівська Софія. Атрезія анусу та прямої кишки. Агенезія I-х пальців обох рук. Неонатальна енцефалопатія. Вторинний пієлонефрит.

Діагноз? Щоб відповісти на це питання  мама маленької Софії набирає побільше повітря в грудях. Так трапилося, що у маленької Соні не один, а декілька загрозливих діагнозів, і з кожним з них дівчинка разом з мамою ведуть запеклу, тривалу боротьбу. 

У Соні атрезія анусу та прямої кишки, вади розвитку внутрішніх статевих органів, численні неврологічні проблеми. У дівчинки відсутній куприк та перші пальці обох рук, розвивається сколіоз. Соні тривалий час не дозволяють навіть сідати, бо лікарі змушені були встановити спеціальну трубку для відходу гнійних виділень з матки. Численні інфекції, біль, обмеження – саме так живе маленька Соня. 

Однак, нічого в світі не заважає Софійці лишатися оптимісткою та мужньо йти до своєї великої мети – стати здоровою, частіше залишатися вдома, аніж в лікарні, мати друзів, ходити в садочок та зустрічати кожен день з посмішкою. 

На даному етапі для лікування та підтримки Софійчиного здоров’я потрібні чималі кошти. Ліки, витратні матеріали, засоби догляду, транспортування до лікарень та лабораторій – все це лягає на плечі Софійчиної мами. Знаходити необхідні кошти стає все складніше. 

Друзі, кожен з нас може допомогти Софійці та її мамі в їхньому непростому житті. Навіть маленькі суми – це вже велике полегшення для родини.

Ми просимо вас про будь-яку підтримку. Чекаємо ваших пожертв та просимо розповсюджувати інформацію про дівчинку зручним для вас способом (репости в соц..мережах, розміщення на сайті і т.д.). Дякуємо кожному, хто долучається до порятунку дітей!