fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Кривуля Василіса. Медулобластома

Василіса тримає маму за руку, закриває очі і розповідає про свою мрію. «Хочу, щоб мені було 18», – каже дівчинка. Її дитинство більше не приносить радості. Дівчинка мріє бути дорослою і забути все чимскоріше: уколи, пункції, біль, блювоту, холодну операційну…
Вася бореться з усіх сил, але хвороба не відпускає до кінця.

У Василіси медулобластома. Лікування довго не давало належного результату. Але вона змогла здивувати всіх. Всупереч страшним прогнозам, дівчинка близька до перемоги. Зараз дуже важливо провести операцію з видалення пухлини. Через постійний рецидив і важкий стан, українські лікарі відмовилися оперувати Васю.

За життя крихітки готові поборотися в Туреччині – там дівчинці зроблять операцію і проведуть ефективне лікування. Щоб здолати важкий шлях до кінця, Васі дуже потрібна наша підтримка. Давайте разом допоможемо мрії дівчинки здійснитись: нехай вона переможе свою хворобу і одного разу задме 18 свічок на іменинному торті!
Будь-які пожертвування допоможуть оплатити операцію, а репости- будуть розповідати історію Васі небайдужим людям. Давайте приділимо п’ять хвилин свого часу заради порятунку життя!