fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Криворотенко Аліна. Гострий лімфобластний лейкоз

Маленька Аліна часто хворіла на ГРЗ, ангіну та грип. Тому батькі не одразу насторожилися, коли дитина поскаржилася на слабкість, біль у кінцівках та відсутність апетиту. Збентежилися, коли Алінка раптово знепритомніла. Тоді сполохані батьки відразу ж відвезли дитину до лікарні. Виявилося, що Аліна має анемію, дитину напривили до гематологічного відділення. 

Остаточний діагноз дівчинки – гострий лімфобластний лейкоз. В червні 2019 року Аліні провели першу хіміотерапію. Згідно останніх аналізів, дитина потребує пересадки кісткового мозку. Медики радять продовжувати лікування виключно за кордоном, адже в Аліниному випадку українська медицина безсила.

Батьки направили звернення до багатьох іноземних лікарень. Отримали підтвердження про згоду на госпіталізацію від турецької клініки ACIBADEM ALTUNIZADE в місті Стамбул. Ціна за лікування та перебування в цій лікарні складає 195 000$. Для родини Аліни така сума зависока. Оплатити такий рахунок терміново батьки просто не можуть. 

Родина дівчинки змушена звернутися за допомогою, щоб врятувати життя дівчинки. Будь-ласка, не лишайте їх на одинці зі страшним лихом. Будь-яка допомога важлива.

Тел. мами Аліни: +38 068 005 87 26 (Ірина)