Допомогти

Термінова допомога

КРИНИЦЬКИЙ КИРИЛО, ДЦП, РУХОВІ ПОРУШЕННЯ IV РІВНЯ, ДИСПЛАЗІЯ КУЛЬШОВИХ СУГЛОБІВ

Маленький Кирило йшов до одужання майже все своє життя. Хлопчик старанно займався з реабілітологами, відвідував численні лікувальні процедури, не пропускав занять вдома. Страшна віна змінила його життя докорінно, а лікування та реабілітацію довелося перервати майже на рік. Коли Кирило та його родина знову змогли налагодити заняття, важко було стримати сльози – через тривалу перерву хлопчик втратив ті навички та досягнення над якими працював роками.

Кирило не опускає руки – він продовжує працювати і мріяти. І зовсім скоро його найбільша мрія може стати дійсністю. Вперше за все життя у хлопчика є шанс стати на ноги і навчитися ходити. Нещодавно родина Кирила почала вести перемовини з американською клінікою для проведення різотомії – унікальної операції, що допоможе зняти надвисокий тонус м’язів у ніжках і дозволить дитині ходити.

Після тривалого листування і вивчення всієї медичної документації, спеціаліст клініки вирішили, що Кирило – один з небагатьох дітей, хто має чудові шанси подолати ДЦП і отримати квиток в повноцінне життя. Клініка надала згоду на операцію і запрошує маленького Кирила, щоб розпочати лікування. За попереднім планом дитині проведуть дві операції: на спинному мозку для усунення спастичності та на ніжках, щоб вирівняти коліна. Вартість лікування становитиме 71 000 доларів.

На жаль, родина Кирила не може сплатити повну вартість лікування самотужки. Тож заради порятунку сина батьки змушені звертатися за допомогою до кожного з нас. Ми дуже просимо – підтримайте сім’ю, на долю якої випало одразу дві війни. Допоможіть Кирилу отримати лікування і перемогти хворобу!

Допомогти Кирилу Криницькому можна за реквізитами, залишивши позначку “добро Кирило”:

❤️ПАТ КБ «Приватбанк»

ВБФ «КРАЇНА ДОБРИХ СПРАВ»
ЕГРПОУ 40336389
IBAN: UA263052990000026008045016485

➡️Картка Monobank:

5375-4141-3228-6336
Шелест Петро Григорович ( президент фонду)

Paypal: donate@dobrofond.org