fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Ковтун Ксенія. Синдром Апера

«Любимо її більше за життя!» – саме з цих слів почалася боротьба рідних за життя маленької Ксюші. Дівчинка народилася з синдромом Апера. Ця рідкісна патологія впливає на ріст кісток обличчя та черепа, а також призводить до зрощення пальців та деформації кінцівок.

Коли Ксюшу виписували з полового будинку, мамі здавалося увесь світ летить шкереберть. У вухах дзвеніли страшні діагнози: «дитина не розвиватиметься», «дівчинка не встане», «безнадійно». Проте материнська любов та бажання бачити свою дівчинку щасливою надихали на пошук вирішення. І воно знайшлося…

Щоб дати мозку можливість нормально рости та розвиватися, Ксенії терміново була потрібна складна та дороговартісна операція. Нестача грошей, складний емоційний стан всієї родини, пандемія – ніщо не змогло завадити диву. Попри всі труднощі, завдяки фондам та просто небайдужим людям Ксюша поїхала до Ізраїлю на операцію.

Вдалося зберегти інтелект дитини, забезпечити її нормальний розвиток. Це вже грандіозний успіх! Однак досі пальчики Ксенії лишаються зрощеними. Дівчинка не може нормально тримати предмети, малювати, так вона не зможе оволодіти письмом, піти в звичайну школу, дбати про себе самотужки.

Ксенія заслуговує бути щасливою. Ця мила крихітка усього за крок до родинної мети – відвоювати для Ксюші повноцінне життя. Вартість операції з відокремлення по одному пальчику на кожній руці разом з витратами на проживання та проїзд – становить близько 5 000$. Після тривалої боротьби за життя своєї донечки, батьки Ксюші не можуть оплатити рахунок самостійно, але наша з вами допомога подарує їм надію на успішне завершення складного шляху!

Просимо вас, не ігноруйте прохання про допомогу. Не відвертайтеся від Ксенії. Давайте разом подаруємо їй слухняні пальчики та щасливе завтра!