fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Коваленко Марійка. Синдром Луї-Бар

Коли Марійка та її сестричка народилися, мама й не підозрювала, що одна з донечок-двійняток може мати серозне захворювання. 

Марійка трохи відрізнялася від своєї сестрички, проте, лікарі говорили, що незначні проблеми та особливості розвитку можуть бути типовими для двійнят. В цілому, обидві дівчинки росли жвавими, веселими, кмітливими.

Маму Марійки насторожили постійні хвороби дівчинки, які траплялися все частіше по мірі росту дитини. Після нескінченних бронхітів, які було важко вилікувати навіть сильними антибіотиками, мама наважилася проконсультуватися з генетиком. 

Лише тоді матуся Маші дізналася про існування синдрому Луї-Бар – серйозного генетичного відхилення, що впливає на роботу численних органів та систем та в багатьох випадках призводить до тяжкої інвалідності дитини. 

Крім того, таке захворювання суттєво знижує імунітет, роблячи дитину надзвичайно вразливою для вірусів та хвороботворних бактерій. А ще, створює умови для розвитку пухлин та онкологічних станів. 

Вилікувати хворобу не можна, проте й з таким тяжким діагнозом можна жити повноцінно. Для цього потрібна кваліфікована медична допомога, постійна підтримка імунітету та різних систем організму. Завдяки ефективним лікам Марійка може уникнути найстрашнішого!

На разі, найбільша проблема для маленької Маші та її мами – нестача коштів на лікування. Мама виховує двох донечок самотужки. Не зважаючи на те, що має постійну роботу, просто не може покрити усі витрати на лікування любої донечки і саме тому звертається за допомогою до кожного. 

На даний момент Маші необхідно пройти додаткове обстеження, зробити аналіз на пошук мутацій в гені АТМ. Такі міри – необхідність для призначення ефективного лікування. Вартість аналізу – 19 500 грн. 

Мама Маші просто немає чим сплатити за аналіз. Просимо, не відвертайтеся від проблем цієї чудової родини. Дайте Марійці шанс жити повноцінно!

Телефон мами: +38 063 218 43 67 або +38 068 632 92 51 (Олеся)