fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Кострубова Вікторія. Нейробластома заочеревного простору

Маленька Вікуся вже тривалий час бореться з раком. Діагноз встановили ще в 2019 році. З тих пір дівчинку рятували лікарі України, Туреччини та Італії. Після тривалої хіміотерапії, операції, радіотерапії, імунотерапії та трансплантації кісткового мозку Віці вдалося увійти в ремісію. Однак, радість перемоги тривала не довго.

Виявляється, хвороба знову повернулася. На сідничній кістці дівчинки виявили нову пухлину. На жаль, видалити новоутворення хірургічним шляхом не можна. Для Вікусі та її рідних такі новини стали тяжким ударом. Але здаватися не можна.

Віка знову проходить лікування. Зараз її життя намагаються рятувати лікарі клініки “Memorial” (м.Анкара). Пухлина піддається: її розміри зменшуються, вона реагує на променеву- та хіміотерапію. Далі на Віку чекатиме трансплантація кісткового мозку. Однак, рідні дівчинки мають сплатити і за операцію, і за пошук донора. За попереднім підрахунком сума збору становить 222 тис. доларів.

Любляча сім’я готова на все заради порятунку маленької Вікусі, але зібрати таку суму самотужки надзвичайно важко. Саме тому так потрібна наша з вами допомога та підтримка. Разом ми зможемо допомогти родині та врятувати життя маленької дівчинки. Долучайтеся!