fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Кондрашев Кирило. СМА

Одного разу Кирило перестане дихати. … У батьків немає грошей, щоб врятувати сина від смертельної хвороби. Будь ласка допоможіть!

Не діяти – те ж саме, що вбити цього малюка своїми руками! Люди можуть врятувати Кирила ціною ранкової газети, але більшості все одно …

СМА повільно перетворює життя дитини в пекло. У дитини зберігається інтелект, але зовсім скоро він не зможе рухатися, говорити і навіть дихати. Допоможіть врятувати життя хлопчика!

Не буде сидіти, не заговорить, не буде їздити на велосипеді, не піде в школу…

Що відчувають батьки, коли  заколисують на руках усміхненого малюка? Їм говорили, що дитина приречена. Ви б змирилися? Ось і сім’я Кирила не хоче миритися!

Кирило все розуміє, його мозок і інтелект залишаються такими ж, як у його здорових однолітків. А тіло зовсім скоро стане слабким та нерухомим. У хлопичка СМА – рідкісне, але дуже підступне захворювання. Через хворобу його м’язи  слабнуть. Скоро він розучиться рухатися, говорити і навіть дихати. Як же страшно  рахувати вдихи свого малюка, знаючи, що один з них може стати останнім!

Сім’я Кирила шукає будь-які можливості призупинити розвиток хвороби, врятувати синочка будь-якою ціною. Батьки стукають у всі двері, шукають дієві препарати, програми допомоги і реабілітації. Але, щоб Кирюша міг дочекатися порятунку, потрібен апарат для неінвазивної вентиляції легенів.

Родині Кирила не під силу купити апарат без нашої допомоги. Але ми з вами можемо зробити це разом. Всього кілька гривень стануть важливим внеском. Давайте пожертвуємо найменшим і придбаємо для хлопчика можливість ДИХАТИ! Врятуємо ЖИТТЯ дитини!

☎️Телефон мами Кирила:
+38 095 332 96 92 Дарина (viber).