fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Калашнік Роман. Гістиоцитоз із клітин Лангерганса

Ще в ранньому віці у Роми почалися проблеми зі шкірою, частенько траплявся отит, іноді запалювалися лімфатичні вузли. Хвороби лікувалися звичними засобами, і тоді припустити страшний діагноз не міг ніхто. 

Після чергового отиту за вушками лишилися невеличкі шишки. Лікарі порадили пройти ретельне обстеження, щоб виключити серйозні ускладнення. На жаль, результати обстеження виявилися просто страшними. 

Нинішній діагноз Роми – гістиоцитоз із клітин Лангерганса. Кістки хлопчика просто руйнуються. Вже зараз кісткова тканина в голові Роми має серйозні ураження, одне з ребер майже цілком зруйноване, серйозно постраждав хребет. 

Коли розпчали першу хіміотерапію, Рома був вже у важкому стані. Хвороба так довго маскувалася, що точний діагноз поставили досить пізно. Через це Рома дуже страждає, проте хлопчик ще має високі шанси на одужання. 

Українські лікарі стежать за станом хлопчика. Проте, хвороба маловивчена і в Україні, на жаль, недостатньо кваліфікованих лікарів та ресурсів, щоб успішно вилікувати Рому. Хлопчику дали надію сппеціалісти з іспанської лікарні. 

Там готові поборотися за життя Роми. Але рахунок на лікування зависокий. За попереднім підрахунком на лікування потрібно близбко 117 856 €. Звичайно, родина, яка витратила збереження на роки обстежень та лікування дитини, не знає, де взяти таку суму. 

Батьки Роми звертаються до нас з вами! Кожна гривня, кожна невеличка сума стане вкладом у порятунок Роминого життя. Просимо вас, не лишайтеся байдужими!

Тел. мами Роми: +38 066 03 00 872 (Яна)