fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Іван Сидоренко. Саркома Юнга

Іванко народився цілком здоровим, ріс активним та жвавим. Життя хлопчика і всієї родини Сидоренків змінилося після неприємного випадку: Іван впав та сильно забив куприк. Час минав, а біль після падіння все не проходив, до того ж, батьки помітили, що їх синочок почав кульгати. 

Діагноз, який поставили Вані після детального обстеження, просто вразив: хлопчику діагностували саркому Юнга. Так сталося, що хворобу Вані ризиковано лікувати в Україні. Батьки вирішили звернутися до світових клінік, що мають все необхідне обладнання та кваліфікацію, щоб врятувати Іванкове життя та не допустити розвитку хвороби. 

Лікарі ізраїльської клініки “Іхілов” дають високі шанси на одужання хлопчика. Єдине, що стає на шляху маленького Іванка та його щасливого здорового життя – нестача коштів. Після довготривалих обстежень та спроб лікування фінансові збереження родини практично витрачені. 

Вартість лікування 121 000$. Проте, чого варта ця сума в порівнянні з життям маленького хлопчика, який ще тільки починає жити й щиро любить своє життя, своїх маму та тата? Ваня з нетерпінням чекає кожен новий день, бо кожен новий день – то надія, яку дарують небайдужі люди, підтримуючи родину в найскладніший час!

Підтримайте маленького хлопчика та його батьків і ви. Зараз, навіть декілька гривнів – то вже ваєливий вклад в загальну гарну справу! Долучайтеся!

Телефон тата – 0954645157 Сергій.