fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Гурська Вероніка — ТЕРМІНОВО!!!

З величезною надією і проханням про допомогу до нас звернулися батьки єдиної донечки Гурської Веронічкі, 19.02.2016 року народження.

Дівчинка народилася здоровою дитиною, але в 4 місяці мама помітила невисоку температуру і млявість у донечки. Одразу звернулися до лікарів і протягом трьох днів, поки встановлювали діагноз, Веронічка пережила зупинку серця, відмовили печінка і нирки. Аналіз показав цитомегаловірус, який руйнує організм дитини. Невтішні діагнози лікарів були постійно, але дитина завжди доводила протилежне.

Веронічці поставили діагноз: ГЛІКОГЕНОЗ 1 типу, ЮВЕНІЛЬНИЙ РЕВМАТОЇДНИЙ АРТРИТ. Маля багато пережила, але їй вдалося справитись. Робили 8 разів діаліз — запустили нирки, відключили від апарату штучного дихання — задихала сама, запустили печінку. Було ще багато всього, лікарі казали … «проживе до ранку – готуйтеся», але дитина вижила і зараз впевнено йде до одужання.

На даний момент дитині необхідний препарат КИНАРЕТ (АНАКИНРА), який не зареєстрований в Україні і коштує 1300 євро на 28 днів !!!

ПОДАРУЙТЕ ВЕРОНІЧКІ ШАНС НА ПОВНОЦІННЕ ЖИТТЯ!!

Тел мами Вероніки — 0972157661 Мар’яна

Тел Хрещеної мами Вероніки — 0680112931 Галина

P.s. Прохання телефонувати хресній мамі Вероніки, оскільки мама постійно знаходиться з дитиною і не завжди може відповісти.

Всім дякуємо і низький уклін!

-Колектив інтернет-проекту «Країна добрих справ»-