fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Гречана Майя. Епілептична енцефалопатія.

Близько сотні судомних нападів щоденно! Маленька Майя настільки виснажена, що майже увесь час спить, а прокидається лише від нестерпно болючих судом, які, здається, здатні розірвати знесилене дитяче тільце.

Врятувати, заспокоїти, допомогти – рідні Майї шукають спосіб вирвати крихітку з лап хвороби й зробити її життя бодай трохи легшим. Але зараз всьому на заваді нестача коштів…

Маленька Майя народилася вчасно. Не дивлячись на невеличкі тривожні симптоми, дівчинка гарно розвивалася, самостійно дихала, їла. Лише в два з половиною місяці з’явилися перші судоми, Майя стала млявою та сонливою, втратила інтерес до навколишнього світу. Рідні швидко звернулися до лікарів та замість допомоги на Майю чекав черговий страшний удар…

Помилково Майї ввели надвисоку дозу гормону. Лікарська халатність обернулась справжньою трагедією – про швидке одужання годі було й мріяти, адже стан дівчинки різко погіршився. Почалася атрофія мозку, а частота судом виросла до 600 (!!!) разів на день. У Майї розвинулася тяжка епілептична енцефалопатія, змішаний трапарез, порушився обмін амінокислот, сталася повна зупинка розвитку. Було виявлено, що дівчинка має тяжку генетичну ваду.

Лікувати Майю в Україні було ризиковано й страшно. Після медичної помилки та погіршення стану, родина звернулася до Італії, до клініки Bambino Gesu. Тут вперше за вже тривалий час дитині стало легше. Частота судом знизилася до 100 щоденних нападів.

Майї встановили гастростому, щоб корегувати харчування, провели генетичний аналіз, долучивши до обстеження всю родину. Вперше за тривалий час з’явилася надія врятувати Майю. Однак, лікування довелося перервати через нестачу коштів.

Родина Майї мріє, щоб крихітка стала щасливою, батьки не втрачають надії побачити свою донечкою спокійною та усміхненою. Їм так потрібна наша допомога, щоб порятунок донечки став реальністю! Ваші посильні пожертви та розповсюдження інформації в будь-який зручний спосіб можуть стати запорукою життя дитини. Благаємо вас, не проходьте повз дитячу біду!

Допомогти Майї Гречаній можна за реквізитами, залишивши позначку “добро Майя” :

❤️ПАТ КБ «Приватбанк»ВБФ «КРАЇНА ДОБРИХ СПРАВ»

❤️ПАТ КБ «Приватбанк»
ВБФ «КРАЇНА ДОБРИХ СПРАВ»
ЕГРПОУ 40336389
IBAN UA343206490000026006052643111

✔️Картка Приватбанку 5168-7427-2962-2013
Білошапка Ганна (директор фонду) 

➡️Картка Monobank:
4441-1144-4735-5627
Ганна Білошапка ( директор фонду) 

❤️Paypal – mirlove67@gmail.com (Сергій Руденко- реквізит використовується по договору)