Допомогти

Термінова допомога

Горбатюк Владислав. СМА 2-ГО ТИП

Знайомтеся, цього чудового хлопчика звати Владислав. Все своє життя хлопчик бореться зі страшною хворобою – СМА 2-го типу. Коли Влад народився, ліків від СМА ще не існувало. Медики не давали дитині шансів на життя, але мама Владислава відчайдушно шукала порятунку своєму синочкові. Завдяки маминій турботі та наполегливості, Владиславчик залишився живим, а страшні прогнози медиків не збулися.

В 2009 році Владислав пройшов лікування стволовими клітинами. Розвиток хвороби значно уповільнився, але вона вже встигла завдати величезної шкоди дитячому організму. Щоб підтримати здоров’я синочка та подовжити його життя, мама Владислава щоденно займалася з ним, намагалася використовувати всі доступні методи реабілітації: вправи, масажі, ЛФК.

За останні півтора року Владиславчик переніс дві операції (на хребті та на стравоході). На жаль, після хірургічних втручань стан хлопчика суттєво погіршився. Влад майже добу не міг самостійно дихати, втратив здатність тримати голову. Хвороба, з якою хлопчик та його рідні боролися стільки років, знову почала активно прогресувати, загрожуючи життю дитини.

Щоб зберегти життя Владислава та уповільнити розвиток захворювання, хлопчик має постійно проходити реабілітаційні та масажні курси. Та, на жаль, бюджет його родини вичерпано і рідні в відчаї – без нашої допомоги та підтримки їм не вдасться врятувати дитину! Ваші пожертви – це єдиний шанс зберегти життя Владислава і попередити страшну трагедію. Тож, просимо вас, не відвертайтеся!

Допомогти Владиславу Горбатюку можна за реквізитами, залишивши позначку “добро Владислав”:

❤️ПАТ КБ «Приватбанк»

ВБФ «КРАЇНА ДОБРИХ СПРАВ»
ЕГРПОУ 40336389
IBAN: UA263052990000026008045016485

➡️Картка Monobank:

5375-4141-3228-6336
Шелест Петро Григорович ( президент фонду)

Paypal: donate@dobrofond.org