Допомогти

Термінова допомога

Гліб Ведькал. Гострий лімфобластний лейкоз

«Нам здавалося, що ми готові до всього, але ми навіть не уявляли, які випробування нам готує доля!» – мама та тато маленького Гліба знали, що чекають на «особливого» хлопчика. Коли малюк народився і діагноз «хвороба Дауна» був підтверджений, їх це не налякало.

Завдяки піклуванню батьків та увазі медиків хлопчику вдалося подолати і страшну подвійну ваду серця – попри всі побоювання обійшлося навіть без операції. Маленький Глібчик дивував рідних своєю кмітливістю, відкритістю, добротою. Здавалося, він вперто доводив світові, що бути «не зовсім таким як всі» – не так вже й погано!

Щасливе, розмірене життя зруйнувала страшна звістка – у Глібчика гострий лімфобластний лейкоз, РАК КРОВІ! Лікування почали без вагань, та після 5-ї хіміотерапії стало зрозуміло – хвороба не відступає. Ймовірно, в Україні хлопчика вилікувати не зможуть. Батькам радять їхати за кордон – туди, де є більше шансів врятувати маленького Глібчика від страшної хвороби.

Гліб та його батьки не опускають руки – вони звикли боротися за своє щастя. Та цього разу без нашої допомоги цій сильній родині не впоратися. Кожна пожертва, розповсюдження інформації та навіть моральна підтримка допоможе маленькому Глібові вже вкотре перебороти біду! Не лишайтеся осторонь, не дозвольте лейкозу згубити нашого Глібчика. Дуже чекаємо на вашу допомогу!

Допомогти Глібу можна за реквізитами, залишивши позначку “добро Гліб” :

❤️ПАТ КБ «Приватбанк»

ВБФ «КРАЇНА ДОБРИХ СПРАВ»
ЕГРПОУ 40336389
IBAN: UA263052990000026008045016485

✔️Картка Приватбанку:

5168-7427-2962-2013

Білошапка Ганна (директор фонду)

➡️Картка Monobank:

4441-1144-4735-5627

Ганна Білошапка ( директор фонду)

Paypal: dobrofondorg@gmail.com