fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Гартавел Анна. Остеосаркома

Ше декілька років тому життя тендітної Ані було схожим на свято: веселі родинні вечори, зустрічі з друзями, мрії, сподівання… Нестерпний біль в нозі перекреслив все. Лікарі знайшли пухлину, було вирішено терміново провести операцію. Тоді в лікарні заспокоїли родину Ані: пухлина доброякісна, після операції можна повернутися додому та жити звичним життям.

Але дома біль не вшухав. Кожен день ставав болючим страшним випробуванням. Довелося повернутися до лікарні. Повторне обстеження шокувало всіх – САРКОМА ЮІНГА, рак… Лікарі відверто порекомендували їхати за кордон. Чекати не було часу. 

Батьки писали листи в провідні клініки світу. На лист відгукнулася ізраїльська клініка. Аня з родиною поїхали до Ізраїлю, там дівчинці встановили точніший діагноз – остеосаркома. Аня лікували 10 місяців, а далі зробили операцію. Все мало бути добре, здавалося, хвороба поступилася. 

В травні 2018 Аня з мамою повернулися до України. Почалося нове життя, без болючих медичних маніпуляцій, знавіснілих ліків, крапельниць, сумних стін палати. Це було так схоже на щастя! Шкода лише, щастя тривало не довго. На контрольному обстежені лікарі були стревожені: “Потрібно терміново розпочати повторну хіміотерапію!”.

Аня знову, як колись, змагається з хворобою! І щоб дівчинка, як і минулого разу, лишилася переможцем, родині потрібна наша допомога! Новий рахунок на лікування – 34 208 доларів. Родина не має таких  коштів, останні збереження пішли на лікування ще минулого року! Батьки просто змушені просити нас з вами про допомогу та підтримку!

Тел. мами: +38 050 721 93 96, +38 066 034 24 88 (Viber) Марина.