Допомогти

Термінова допомога

ФЕЩЕНКО АНАСТАСІЯ. ПОПЕРЕКОВИЙ МІЄЛІТ

Вже котрий рік Настя прикута до ліжка. Дівчинка не може повертати голову, рухати руками та самостійно дихати. Та Настуся не звикла здаватися, вона дуже любить життя і прагне ще багато чого побачити та досягти. Попри страшну хворобу маленька Настя проходить шкільну програму, вчиться малювати та писати пальчиками ніг, посміхається крізь сльози…

Настуся ще пам’ятає, яким чудовим було життя, коли вона була зовсім крихіткою. Тоді дівчинка була цілковито здоровою, мала безліч друзів, любила бігати та гратися на дитячому майданчику. Все змінилося зненацька – у Настусі з’явилися симптоми звичайного грипу, а згодом дівчинка перестала відчувати ручку. Налякані батьки стрімголов відвезли донечку до лікарні, але розвиток страшної хвороби неможливо було зупинити.

Настуся та її батьки не втрачають надії поставити дівчинку на ноги. Вони шукають будь-якої можливості повернути Насті можливість рухатися. А поки вчаться радіти життю таким, яким воно є. Щоб Настуся могла й надалі лишатися в стінах рідного дому, а не в лікарні – родина просить нас про термінову допомогу. Вже кілька років Настуся живе за допомогою апарату ШВЛ.

Зараз апарат терміново потребує ремонту. Інакше прилад може просто вийти з ладу у будь-який момент. На жаль, без апарату Настуся не може дихати і жити. Вже зараз батьки змушені цілодобово чергувати біля Настусі, боячись втратити свою крихітку! Життя родини, яке і без того сповнене болю та сліз, поступово перетворюється на суцільне пекло. Родина виснажена і просить про допомогу.

Кожен з нас може долучитися до збору і підтримати родину, яка вже стільки років відчайдушно бореться за життя своє донечки. Кожен ваш донат, кожна гривня – це суттєве полегшення для родини і важливий крок для Настусі. Будь ласка, врятуйте родину від відчаю!

Допомогти Фещенко Анастасії можна за реквізитами, залишивши позначку “добро Анастасія”:

❤️ПАТ КБ «Приватбанк»

ВБФ «КРАЇНА ДОБРИХ СПРАВ»
ЕГРПОУ 40336389
IBAN: UA263052990000026008045016485

➡️Картка Monobank:

5375-4141-3228-6336
Шелест Петро Григорович ( президент фонду)

Paypal: donate@dobrofond.org

https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=LFT5WRSN7J39G