fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Фещенко Анастасія. Мієліт шийного та грудного відділів спинного мозку.

Маленька Настуся увесь свій час проводить в ліжку, дівчинка ледь повертає голову і зовсім не може підвестися. Так трапилося, що життя п’ятирічної дівчинки перетворилося на кошмар буквально в одну мить. 

Здавалося, що Настя застудилася, однак за кілька днів вона вже не могла рухати рукою, а трохи згодом її тіло стало слабким та неслухняним. Найстрашніше, що хвороба не дає Насті самостійно дихати, м’язи, що відповідають за дихання паралізовані. 

Настуся 24 години на добу приєднана до апарату штучного дихання. Її остаточний діагноз – мієліт шийного і нижнього грудного відділу спинного мозку. Українські лікарі не можуть допомогти дитині, немає спеціалістів, які б погодилися хоча б спробувати лікувати Настю – випадок серйозний і нетиповий. 

На щастя, знайшлася клініка, де готові прийняти Настусю на лікування та реабілітацію. Італійські лікарі з медичного закладу “Bambino Gesu” запевняють, що у Насті є шанс на порятунок. Щоб розпочати лікування потрібно сплатити рахунок клініки. Це 50 000 єро, яких родина немає. Батьки Настусі бояться – зібрати гроші вчасно їм не встигнути, все, що вдається заробити, йде на поточне лікування та догляд за хворою дівчинкою. 

Врятувати маленьку Настю можемо ми з вами. Навіть найменша допомога подарує дитині шанс ЖИТИ і поверне надію на нормальне життя!