Допомогти

Термінова допомога

ДОМІНА ОЛЕКСАНДРА. ДЦП. ДИСПЛАЗІЯ КУЛЬШОВОГО СУГЛОБА. ПІДВИВИХ СТЕГНА

Саша з захопленням спостерігає за перехожими. Як легко крок за кроком вони йдуть своїми справами, сідають на велосипеди, біжать, підіймаються сходинками. Сашуня про таке лише мріє, біль та вроджені проблеми з суглобами та кістками ніг не дозволяють дівчинці зробити навіть кілька кроків. Та щоб ви сказали, якби дізналися, що завдяки нашим невеличким зусиллям Сашуня може навчитися ходити? Невже б не погодилися здійснити мрію маленької красуні?

Саша народилася передчасно. Причиною стало інфікування токсоплазмозом. Розповсюджена інфекція ледь не стала причиною загибелі малечі, але Сашуня перемогла. Завдяки медичній допомозі, новонароджена Саша навчилася дихати та їсти самостійно, набрала вагу, але уникнути численних загрозливих діагнозів, серед яких і ДЦП, Сашуні не вдалося.

Все своє життя Саша наполегливо працює, щоб бути схожою на свої здорових однолітків. Дівчинка кмітлива, розумна, дуже працьовита. Саші багато чого вдалося досягти і, ми впевнені, в неї попереду ще більше чудових відкриттів та перемог. Але, щоб здійснити свою найзаповітнішу мрію, Сашуня потребує нашої підтримки.

Наразі Саші пропонують пройти складне, але дуже ефективне, хірургічне лікування в Європейському Інституті Пейлі (Варшава). Лікарі переконані: після серії операцій дівчинка зможе стати на ніжки і ходити. Вартість такого лікування – 35 930 доларів. Рідні Саші вже перерахували частину котів клініці, але зібрати всю суму не можуть.

Друзі, наша допомога сьогодні – надзвичайно важлива для Саші. Дівчинка та її родина дуже вірять в нашу підтримку та доброту. Давайте разом здійснимо мрію Сашуні!

Допомогти Олександрі Доміной можна за реквізитами, залишивши позначку “добро Олександра”:

❤️ПАТ КБ «Приватбанк»

ВБФ «КРАЇНА ДОБРИХ СПРАВ»
ЕГРПОУ 40336389
IBAN: UA263052990000026008045016485

➡️Картка Monobank:

5375-4141-3228-6336
Шелест Петро Григорович ( президент фонду)

https://send.monobank.ua/jar/8zdPrGnXij

Paypal: donate@dobrofond.org