Допомогти

Термінова допомога

Рудніцький Ростислав. Нейробластома 4 стадії. Рецидив

Ростиславчику 6 років. Але цього року хлопчик не сяде за шкільну парту та, навряд чи, зможе приєднатися до першокласників навіть наступного року. Чудові дитячі мрії та сподівання вже вкотре перекреслила страшна хвороба. Зараз цей чудовий, милий хлопчик має боротися за своє життя…

Вперше Ростиславу діагностували рак, нейробластому, коли він був зовсім маленьким. Хвороба довгий час розвивалася майже непомітно, тож онкологію виявили аж на 4 стадії. Малюка лікували за кордоном, в Барселоні. Завдяки щирому бажанню жити і професійним старанням лікарів – Ростиславчик зумів перебороти онкологію. Ремісія тривала майже два роки.

На жаль, в лютому місяці цього року, на черговому плановому обстеженні, лікарі помітили ракові клітини в кістці стегна. І хоча лікування почали без затримок – хвороба не поспішає відступати! Після тривалого прийому хіміопрепаратів, променевої та імунотерапії активність ракових клітин все ще залишається в тому місці.

Щоб врятувати життя Ростиславчику, лікування потрібно продовжити. Хлопчику потрібна імунотерапія з залученням препарату Naxitamab та додаткова хімія. На жаль, ці ліки дуже дороговартісні. Крім того, саме цей препарат не надається безкоштовно жодному іноземному пацієнту. Але саме Naxitamab може стати єдиним порятунком у випадку Ростиславчика.

На сьогодні родина Ростислава має сплатити 436 625 євро за лікування дитини. Для батьків хлопчика ця сума надто висока. Мама та тато Ростислава не встигнуть зібрати такі кошти вчасно, як би вони не намагалися. Зараз єдина можливість врятувати хлопчика – це участь та допомога кожного з нас! Просимо вас про посильні пожертви та розповсюдження інформації! Саме ваша підтримка може стати вирішальною!

Допомогти Ростиславу можна за реквізитами, залишивши позначку “добро Ростислав”:

❤️ПАТ КБ «Приватбанк»

ВБФ «КРАЇНА ДОБРИХ СПРАВ»
ЕГРПОУ 40336389
IBAN: UA263052990000026008045016485

✔️Картка Приватбанку:

4149-4993-9290-6630

Шелест Петро Григорович ( президент фонду)

➡️Картка Monobank:

5375-4141-3228-6336
Шелест Петро Григорович ( президент фонду)

Paypal: donate@dobrofond.org

https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=LFT5WRSN7J39G