fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Діомід Євмененко. Неспецифічний виразковий коліт. Аутоімунне захворювання

Батьки щиро раділи, коли народився Діомід: довгоочікуваний синочок здавався цілком здоровим. На жаль, безхмарне щастя тривало недовго. Вже за тиждень після народження на тілі малюка помітили висипи, почалася тяжка діарея. Батьки одразу ж звернулися до лікарів, проте дитині нічого не допомагало. Діарея не зупинялася, а висипи ставали все більш обширними. 

Здавалося б, дитина страждає від якоїсь незрозумілої інфекції, але точного діагнозу лікарі довго не могли встановити. Лише за перший рік життя Діомід пройшов 9 курсів антибіотиків, жоден з яких не приносив полегшення. Коли дитина почала випорожнятися кров’ю, батьки мало не опустили руки. 

Остаточний діагноз вдалося встановити після тривалого обстеження. Хлопчик страждає від неспецифічного виразкового коліту. Практично всі органи травлення малюка від стравоходу до прямої кишки вкриті виразками. У випадку Діоміда захворювання стало насліком аутоімунного розвитку. Вилікувати хлопчика повністю неможливо. 

Проте, не зважаючи на складність захворювання, вдалося досягти ремісіїї. При правильному та безперервному лікуванні, хлопчик може жити повноцінним щасливим життям. Вартість медикаментів та спеціального харчування – від 12 000 до 15 000 грн на місяць. Лікі та харчування життєвонеобхідні для Діоміда: лікарі попередили, що досягти ремісії, якщо хвороба повернеться знову, буде надзвичайно важко. 

Для батьків хлопчика така сума зависока. Родина витратила всі свої збереження на лікування та обстеження дитини. Рідні вірять, що небайдужі люди простягнуть руку допомоги у найтяжчі часи й допоможуть врятувати дитину. Просимо вас допомогти!

Тел. мами: +38 068 830 65 80 (Катерина)