fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Данилова Ксенія. ЛІМФОМА ХОДЖКІНА

“Рак відібрав у мене все! 

Він забрав у мене дитинство, здоровий колір обличчя, моє волосся, але я вже знаю, що основна його мета- це відібрати у мене життя!

Я прошу вас, не віддавайте йому мене, адже я обіцяю мамі ЖИТИ і боротися, не дивлячись ні на що”! ⠀ 

Такими словами почала своє звернення до нас Ксенія Данилова, якій всього 11 років!Півроку тому, абсолютно випадково, мама дівчинки виявила у неї на шиї тверде утворення, яке згодом і виявилося онкологією! 

Ксенії поставили страшний діагноз: ЛІМФОМА ХОДЖКІНА з поразкою середостіння, лімфовузлів : шиї справа і ліворуч, над- і підключичних відділів ліворуч. ⠀ Через 4 блоки хімії лікарі України повідомили, що організм дівчинки не дає відповіді на стандартний протокол, стався рецидив!Необхідно було терміново діяти, щоб врятувати життя дитини ! ⠀На щастя клініка Туреччини Emsey Hospital, яку рекомендували місцеві онкологи, швидко відгукнулася і запропонувала план лікування : 2-5 блоків высокодозной хімії, з подальшою ауто- ТСК і не менше 20 сеансів променевої терапії!

 Попередня вартість лікування становить- 100 000$. 

Друзі, ситуація Ксенії критична, зволікати не можна ні хвилини! У неї з’явився шанс, але його ціна занадто висока! Сім’я змогла зібрати усього 4 000$ для того, щоб клініка змогла прийняти дівчинку, але на подальше лікування у сім’ї грошей немає зовсім! ⠀ 

Ми просимо максимальної інформаційної і фінансової допомоги заради рятування життя дитини! ⠀ 

‼️Данилова Ксенія;

✔️ 11 років

✔️ Д- з: Лімфома Ходжкіна ( РАК) ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР на лікування в клініці Emsey Hospital ( Туреччина)

✔️ Розмір рахунку : 100 000$