Допомогти

Термінова допомога

ЧЕРНЯВСЬКА ОЛЯ. ДИСТОНІЧНИЙ ТЕТРАПАРЕЗ. АТРОФІЯ ЗОРОВОГО НЕРВУ

Знайомтеся з нашою Ольою! Вона по-справжньому сильна дівчинка, яка вже 9 років йде до своєї надважливої мети. Олюся дуже хоче перемогти свій біль, хоче навчитися ходити та вільно говорити.

Олю чекали з любов’ю та ніжністю. Батьки довго обирали ім’я, купували іграшки та найгарніші крихітні сукні. Та щасливе очікування завершилося справжнім кошмаром – складні пологи мало не забрали життя крихітної принцеси. Реанімація, страшні діагнози і жодних позитивних прогнозів. Крихітній Олі відводили не більше трьох років життя, її називали «овочем», «безнадійною». Але смілива крихітка вирішила боротися.

Через численні пошкодження ЦНС Олюсі важко рухатися, вона погано спить та часто страждає від нападів болю. Дівчинка лише частково розуміє мову і живе у суцільній темряві – з часом пошкоджені зорові нерви атрофувалися і Оля втратила зір. Щоб вдягнутися, поїсти чи зробити кілька кроків, Олі потрібна мамина допомога.

Та навіть попри такі складні обставини, Оля прагне жити, вчитися, розвиватися. Дівчинка навчилася говорити найважливіше в своєму житті слово – МАМА і продовжує поволі опановувати найпростіші слова! Олюся вже гарно та впевнено сидить, тримає голову, вчиться виражати свої потреби.
Такі невеличкі досягнення стали можливі після проходження курсів реабілітації. Саме вони допомагають Олюсі поступово опановувати важливі навички та головне – зменшують інтенсивність больових нападів, що мучать Олю все її життя. Оля має проходити реабілітацію принаймні раз на три місяці, інакше дівчинка не лише зупиниться в розвитку, а може втратити навіть ті навики, що так довго здобувала.

Друзі, зараз ситуація Оліної родини дуже не проста. Мама Олі також має інвалідність, а тато змушений присвячувати своїм дівчаткам майже увесь час. Скромного прибутку родини вистачає лише на мінімальні потреби. Тому сім’я Олі буде щиро вдячна будь-якій фінансовій допомозі. Завдяки вашим донатам родина зможе купити ліки, підгузки для Олі, а головне – сплатити за надважливу реабілітацію для тяжкохворої донечки.
Ми дуже просимо вас про допомогу та підтримку, адже самотужки родина не впорається!

Допомогти Олі можна за реквізитами, залишивши позначку “добро Оля”:

❤️ПАТ КБ «Приватбанк»

ВБФ «КРАЇНА ДОБРИХ СПРАВ»
ЕГРПОУ 40336389
IBAN: UA263052990000026008045016485

➡️Картка Monobank:

5375-4141-3228-6336
Шелест Петро Григорович ( президент фонду)

Paypal: donate@dobrofond.org

https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=LFT5WRSN7J39G