Допомогти

Термінова допомога

ЧЕРНЯВСЬКА КАРІНА, САРКОМОПОДІБНА ХОРДОМА, РЕЦИДИВ

Знайомтеся, цю чарівну квіточку звати Каріна!

Крихітка змушена боротися з раком з 2020 року. Хвороба Карінки настільки рідкісна, що діагностувати її змогли лише за кордоном, а на постановку точного діагнозу пішов майже рік. На жаль, через це Каріночка втратила дуже багато часу, дитині призначили надзвичайно дієве та інтенсивне лікування. Каріна перенесла 5 блоків хіміотерапії, складну операцію, потужну протонотерапію. Й вже в лютому 2021 змогла вийти в ремісію!

Попри труднощі при ходінні та деформовані сіднички, Карінка нарешті знову стала щасливою дитиною. Дівчинку регулярно возили на обстеження, батьки старанно дотримувалися всіх лікарських рекомендацій, слідкували за здоров’ям донечки. І, врешті решт, наважилися на пластичну операцію, яка б мала усунути деформаційні зміни сідничок та суттєво полегшити Карінці життя.

Під час операції викрилося найстрашніше – хірурги виявили невеличке новоутворення, яке видалили та відправили на біопсію. На жаль, справдилися найнебезпечніші очікування – у Карінки рецидив. Рак повернувся і знову загрожує забрати найдорожче, що лишилося у Карінки і її родини – її життя.

Щоб розпочати повноцінне лікування, батькам потрібно зібрати 134 000 євро. Таких коштів родина не має. Поки Каріна проходить блоки мікрохімії та робить важливі обстеження – її рідні стукають в усі двері та просять про допомогу кожного.

Адже, об’єднавши зусилля, ми легко подолаємо ті фінансові перепони, що стоять на шляху порятунку маленької дівчинки. Будь ласка, знайдіть трохи часу й доброти, щоб підтримати Каріну й допомогти її рідним сплатити дороговартісне лікування! Разом ми неодмінно переможемо!

Допомогти Каріні можна за реквізитами, залишивши позначку “добро Каріна”:

❤️ПАТ КБ «Приватбанк»

ВБФ «КРАЇНА ДОБРИХ СПРАВ»
ЕГРПОУ 40336389
IBAN: UA263052990000026008045016485

✔️Картка Приватбанку:

4149-4993-9290-6630

Шелест Петро Григорович ( президент фонду)

➡️Картка Monobank:

5375-4141-3228-6336
Шелест Петро Григорович ( президент фонду)

Paypal: donate@dobrofond.org

https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=LFT5WRSN7J39G