fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Чепурний Єгор. Гліома зорового нерва

Егор- наш малюк, якого у віці 4-х місяців, відправили додому помирати!

Всупереч усім прогнозам і скептичному відношенню, а так само завдяки вашій вірі в нього, Єгор отримав свій шанс на життя!

Шанс, який він вистраждав, виборов, разом зі своїми батьками. Егор пережив 19 операцій, 20 блоків хіміотерапії, десятки наркозів і довгі місяці лікування.

11 вересня, саме в цей день, рівно рік, як почалася його боротьба в клініці Італії. Зараз цей рятівний шанс може бути загублений лише тому, що гроші, зібрані на лікування закінчилися.

Рік тому ми разом плакали, разом раділи кожному його успіху, його мама відчайдушно боролася, а разом з нею вірили, боролися і ви- наші найщиріші і найдобріші друзі.

Через втрачений час зір на одному оці Егорушка загубив, але найбільший успіх в тому, що вдалося під час операцій видалити велику ділянку пухлини, а її залишки – зменшилися в два рази, завдяки правильно підібраному лікуванню.

Нинішня реабілітація, хіміотерапія і поточне лікування йде вже у борг! Лікування розраховане до липня 2022 року, вартість якого – 70 000 євро!

Не можна допустити, щоб такий важкий, довгий шлях за повноцінне життя для Єгора, виявився марним. Не можна зупинити лікування зараз, це рівносильно, тому що віддати добровільно дитину в руки тяжкої смерті. Саме наша допомога зараз, наші пожертвування і молитви, тримають Єгора у цьому світі!