fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Азаров- Кобзар Тимофій. Хвороба Кастлемана (ангіофолікулярна гіперплазія лімфатичних вузлів)

Рідкісний – 2-й випадок захворювання Кастлемана в Україні!

Потрібна термінова допомога і МАКСИМАЛЬНИЙ репост, тому що дитина  не отримує вдома жодного лікування, окрім гормону, бо протоколу по даному виду захворювання в Україні немає!

У 3-річного Тимофія Кобзар рідкісне доброякісне захворювання лімфатичних вузлів- Хвороба Кастлемана, яка схильна трансформуватися в саркому, якщо в терміновому порядку не провести лікування!

Тимофій- такий маленький, а пухлина в заочеревинному просторі виявилася дуже великою, її видалили, але ще є залишки, які загрожують життю дитини! Вітчизняні  лікарі допомогти нічим більше не взмозі, оскільки протоколу лікування даного захворювання в Україні немає!

Тимофійчик ще такий маленький, він ледь почав ходити в садочок, ще навіть не придбав своїх друзів, але вже встиг познайомитись з сильним болем і стражданнями! Він перестав говорити про іграшки і мультики, але вже чітко говорить: “Мама, мені боляче”!

Для того, щоб врятувати життя малюку, якомога швидше необхідно потрапити в клініку Меморіал, яка вже склала план лікування для нього, але депозит за рахунком в розмірі 65 000 $ становить мінімум 50%. Без внесення необхідної суми лікування не буде розпочато!

Друзі, таких як Тимофій у всьому світі всього 400 чоловік, але дитина одна з найменших, хто потребує допомоги зараз!
Давайте врятуємо хлопчика, ми звертаємося до всіх небайдужих людей з проханням допомогти хоча б малою сумою, залучити до цієї складної ситуації своїх друзів, знайомих, потенційних спонсорів і всіх, кому небайдужа доля дитини!