fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Арсеній Раїнчук. Гострий лімфобластний лейкоз, 1 ранній ізольований кістково- мозковий рецидив, S3

Арсенчик – друга дитина в багатодітній сільській родині. Він добрий та розумний хлопчик. Арсенчику 5, однак вже в такому ранньому віці хлопчику доводиться боротися за своє життя. Діагноз маленького Арсена – гострий лімфобластний лейкоз.


Організм хлопчика добре переносить хіміотерапію. Хвороба піддається лікуванню. Однак, ремісії не тривають довго – лейкоз повертається. За таких умов єдине, що врятує дитину – це пересадка кісткового мозку.


Рідні хлопчика готові стати донорами, однак їх кістковий мозок підходить лише на 50%. Лікарі радять обрати надійніший варіант – шукати донора, який би максимально підходив хлопчику. Такий варіант можливий за кордоном. Батьки вже надіслали запити до кількох клінік: в Італію, в Польщу, Німеччину.

За життя дитини готова поборотись німецька клініка, лікування становить-  180 тис. доларів. Додаткових затрат потребуватиме й пошук донора. Родина вже мобілізувала всі сили на збір коштів. Розпочати підготовку до трансплантації потрібно не пізніше, ніж за два місяці. Без коштів – лікування хлопчика під великим питанням!


Родині Арсена дуже потрібна наша допомога. Навіть невеликий вклад у загальний збір приблизить кінцеву мету та дозволить Арсенчику продовжити боротьбу за повноцінне життя.

Просимо вас, долучайтеся!