fbpx
Допомогти

Термінова допомога

 Ангеліна Черній. Саркома Юінга

«Я не маю права втратити цей останній шанс» – допоможіть мамі врятувати життя донечки!

Дитяча онкологія – це трагедія не лише однієї дитини, це справжнє лихо для всієї родини і загроза майбутньому нашого суспільства. На жаль, така страшна доля не оминула Ангелінку Чорній та її родину. У колись безтурботної, щасливої дівчинки діагностували саркому Юінга. Відтоді життя маленької Ангеліни перетворилося на жах…

За 8 місяців лікування мама дівчинки витратила всі родинні збереження на оплату клінічних рахунків та ліків. Останню рятівну операцію клініка погодилася зробити в борг і лише тому, що без неї життя Ангелінки було під неминучою загрозою. 

Зараз ситуація надскладна, адже через борг клініка відмовляється лікувати Ангеліну далі. В той самий час, без курсу високодозної хімії та трансплантації стовбурових клітин дівчинка приречена. Без нашої допомоги родині не впоратися, адже борг за операцію становить 82 143 дол., а новий рахунок – 76 822 дол.

Суми лякають, однак разом ми легко покриємо рахунки й допоможемо Ангеліні подолати хворобу. Будь-яка допомога зараз – це закладення фундаменту для успішного та своєчасного лікування. Пожертви, репости, відмітки та будь-яке розповсюдження інформації – все це необхідне для порятунку Ангеліни. Просимо вас про допомогу!