fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Андрій Родін. Медуллобластома

Андрій завжди був веселим та активним хлопчиком. Йому подобався спорт, активні ігри, веселі розваги. Здавалося, що хлопчик сповнений здоров’я та енергії. Однак, виявилося, в організмі хлопчика причаїлася серйозна, загрозлива для життя хвороба.

Діагноз Андрія – медуллобластома (рак головного мозку). Вперше діагноз було поставлено 8 серпня 2018 року. З тих пір Андрій пройшов лікування та переніс серйозну операцію на мозку, яка тривала більше 10 годин. 

Коли, здавалося, найжахливіше вже позаду, рідних Андрія та самого хлопця вразила ще одна страшна новина. Попри всі намагання родини та лікарів позбутися хвороби, у спинному мозку хлопця знайшли метастази. 

Зараз хлопчик проходить черговий курс хіміотерапії в Інституті раку в м. Київ. Андрій не здається та вірить в краще. Проте після тривалої боротьби за життя хлопчика, родина виснажена фінансово. Продовжити необхідну терапію не вистачає коштів, а без неї хлопцю не жити. 

Звертаємося до кожного небайдужого та щиро просимо допомогти хлопчику. Будь-яка пожертва робить Андрія ближчим до найжаданішої мети – здорового, повноцінного життя!

Тел. мами Андрія – 0509746970 Анна