fbpx
Допомогти

Термінова допомога

Аліса Ісаєва. Краніостеноз. Синдром Арнольда Кіарі. S-подібний сколіоз хребта третьої рентген-ступеня, контрактура стегнових кісток. Встановлена трахеостомічна трубка.

КОЛИ  ЗАЛИШАЄШСЯ  З БОЛЕМ НАОДИНЦІ…
Важко повірити, скільки нещасть і діагнозів вмістили в себе 9 років життя АлІсочка Ісаєвої, яку ви бачите на фото, – це і краніостеноз (деформація черепа, оперована і шунтувана), синдром Арнольда Кіарі (патологія розвитку мозку), S-подібний сколіоз хребта третього рентген-ступеня, контрактура стегнових кісток. У дівчинки встановлена ​​трахеостомічна трубка.
Дитина з’явилася на світ ледь живою, кожен новий діагноз наближав Алісу до смерті. У віці 5 років вона перенесла чотири коми. Наслідки коми дали про себе знати, крихітка перестала ходити, і тільки через довгих 10 місяців, крок за кроком, вона потихеньку почала ходити, але за допомогою ходунків. Два роки тому у Аліси став прогресувати сколіоз. Всі ці роки батьки борються за свою донечку щосили. Пройшли безліч реабілітацій.
Відбиваючи пороги лікарень, в надії, що Алісі допоможуть, всі одноголосно твердили: “У вас важкий випадок, тому що у дитини багато супутніх захворювань”.
Батьки подавали документи в різні країни і прийшла відповідь з Німеччини, з клініки “Helios”. Маленьку прооперували, але це далеко ще не перемога! Необхідно провести другу операцію по реконструкції хребта в цій же клініці, сума якої становить 47 779.02 €. Сім’я не в змозі оплатити цей рахунок.
Рідні дівчинки родом з Донецької області (м.Макіївка). У зв’язку з початком бойових дій вони змушені були покинути рідну домівку. Сім’я ледве виживає в чужому місті, знімають житло і постійно підтримують Алісу реабілітаціями та медикаментозним лікуванням, а так же проводять безліч досліджень, які теж мають високу вартість.
Друзі, в нашому суспільстві, де завжди на першому місці сила, влада, гроші, ці особливі діти як Аліса, дуже допомагають усім нам залишатися людяними. Вони навчають нас співчуттю, любові, навчають цінувати життя і кожну її мить!
Саме такі хворі дітки допомагають всім згуртуватися і щасливо жити разом! Не залишимо Алісочка наодинці з важкої боротьбою за своє здоров’я. Нехай почуття милосердя торкнеться кожного, хто прочитав цю історію, від якої навертаються сльози …

Телефон мами Аліси 097 635 83 34- Наталія.