Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Сьогодні день народження Ніколаса Сидоренко

Сьогодні день народження маленького Ніколаса. На жаль, настрій в малюка не святковий. Зовсім нещодавно хлопчику провели рятівну операцію – викачали гній з легень, видалили інородне тіло. Ніколас потрошку відновлюється. Однак, дається це хлопчику дуже важко. В грудній клітині дитини встановили дренаж – з нього виходить рідина й гній. Дитину мучає біль, який не вдається зняти навіть сильними знеболюючими. 

Мамі дуже хочеться взяти малюка на руки та заспокоїти. Однак, зараз тіло Ніколаса має безліч болючих швів, встановлена гастростома, кілька вивідних трубочок та катетерів, – щоразу, коли дитини торкаються, це приносить ще більше болю та сліз. Лікарі кажуть, що найважливіше зараз – побороти запальний процес в легенях хлопчика. Далі можна буде говорити про подальше відновлення стравоходу. 

На даний момент хлопчик отримує сильні антибіотики. Лікарі намагаються допомогти Ніколасу та відвернути страшну загрозу його життю. Прикро, що через нераціональні карантинні міри, дитина опинилася в тяжкому стані й мало не поплатилася життям. 

Шкода, що день народження хлопчика сьогодні сповнений страшного болю й страхів. Однак, опускати руки зарано. попри всі негаразди, ми віримо, що хлопчик одужає. Тримаємо кулачки та зичимо здоров’я. Нехай в житті Ніколаса ще буде безліч днів народження, проте нехай вони будуть зовсім іншими: веселими, світлими, радісними! Ми просимо вас, підтримайте дитину: будь-яка фінансова допомога стане важливим вкладом на шляху до одужання хлопчика!