Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Софійка Алгаш виснажена морально: дитина плаче та просить допомогти

Маленька Софійка все частіше плаче. Дівчинка налякана та спустошена. Показники аналізів та самопочуття дитини знову погані, однак, з переливанням вирішили почекати. Софійці знову брали аналізи, однак набрати кров з першого разу не вийшло. Ручки дитини в синцях від крапельниць та проколів, вен не видно. 

Софійка досі не звикла до голок та уколів. Забір аналізів – це щоразу стрес для дівчинки. Дитина плакала та благала про допомогу. Також, Соні рекомендують видалити зуба. Лікарі побоюються, що він може стати джеролом інфекції. Однак це не просто, адже при низьких показниках аналізів будь-які медичні маніпуляції мають бути надзвичайно точними. Треба уникати кровотеч. 

На кінець тижня вже запланований візит до клінікі. Соні прокапають тромбоцити та видалять зубчик. Також планують візит до репродуктолога – він детальніше розповість рідним Софійки, як саме візьмуть яйцеклітину дівчинки для подальшого зберігання. Через тиждень Соню почнуть готувати до трансплантації. На жаль, сума для оплати трансплантації досі не зібрана. Просимо вас, допоможіть зібрати гроші вчасно!