Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Софійка Алгаш потребує чергового переливання крові

Софійчин день розпочався з неспокійних думок. Показники аналізів дуже впали. Дівчинка почувається погано, а ще – хвилюється через неминуче переливання та відвідини лікарні. Соня почала боятися переливань. Їх регулярно проводять дівчинці вже 8 місяців, однак звикнути до цього не зуміла ані сама Соня, ані її організм.

Через переливання у дитини дуже болять кістки, підіймається температура, розвивається алергічна реакція. Щоб хоча б якось полегшити стан дитини, доводиться постійно давати їй жарознижувальні та протиалергійні ліки.

Мама Соні також постійно боїться та переживає. Страх перед непередбачуваною кровотечею, яка може розпочатися будь-якої миті, буквально паралізує життя родини. На жаль, лікарям важко не лише зупинити таку кровотечу, а навіть передбачити, в якому з органів вона ймовірніше почнеться.

Софійка та її рідні чекають на донора, який би на 100% підійшов Софійці. А ще родина дуже потребує фінансової допомоги: адже порятунок дівчинки неможливий без щоденних фінансових витрат. Просимо вас, долучіться до порятунку Софії!