Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Софійка Алгаш має критично низькі показники гемоглобіну

Сьогодні вранці Софійка ледве підвелася. Дівчинка почувалася втомленою та розбитою. Встати з ліжка вийшло лише після 11 години. Причина зрозуміла – напередодні аналіз крові показав, що гемоглобін та тромбоцити дуже низькі. Лікарі дозволили дівчинці піти додому, однак, швидше за все, днями знову доведеться повертатися до лікарні.

Зараз дівчинка дуже нервова, часто плаче. Вже 8 місяців доводиться крапати тромбоцити. Стали помітними прояви алергії. Організм реагує навіть на протиалергенні та гормональні препарати. Дитина змучилася від тяжких побічних ефектів. Коли показники крові сильно падають, Софійку госпіталізують, вводять компоненти крові. Кожна така госпіталізація коштує до 1 600$.

Родина намагається зібрати необхідні на трансплантацію та лікування кошти. Рідні моляться, щоб донор знайшовся якумога швидше. Перед трансплантацією лікарі порекомендували зробити операцію для забору клітин. Медики попереджають хімія, яку призначили Соні дуже сильна й може вплинути на організм, а особливо на репродуктивну систему в подальшому. 

Родині дівчинки дуже потрібна допомога. Коли самотужки вже не впоратися, єдине, на що сподіваються люблячі родичі, це наша з вами допомога та підтримка. Перерахуйте будь-яку посильну суму на порятунок Софійки – це допоможе вчасно закрити збір та врятувати дитину!