Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Софійці Алгаш крапають тромбоцити

У Софійки впав рівень тромбоцитів до 18 тис. З’явилися цяточки та синяки на тілі. Після огляду лікар призначив переливання. Це допоможе уникнути важких крововиливів. Гемоглобін впав до 80, тому через декілька днів доведеться крапати еритроцити. Соня дуже зблідла та заслабла, синці під очима стали помітнішими. У дівчинки крутиться голова. 

Вчора, коли Софійка лягала спати, раптом з’явилися проблеми з диханням. Дівчинці було важко дихати, боліло в ямці біля шлунку. Таке з Сонею вперше. Однак, лікарі попереджають, що постійні переливання не минатимуть безслідно й призводимуть до нових проблем в організмі дівчинки. 

Досі тривають пошуки донора. Родина чекає зустрічи з лікарем, щоб поговорити про пошук та обстеження донора. Якщо донора знайдуть, доведеться терміново пройти лазеротерапію – у випадку Соні це необхідна міра перед ТКМ. Родина дуже переживає, бо грошей не лишилося. Останні збереження рідні витратили на лікування Софійки, доводиться постійно шукати гроші, щоб врятувати донечку. 

Ми дуже просимо вас, допоможіть закрити збір. Соня потребує термінової допомоги, чим раніше ми зберемо суму на лікування та трансплантацію, тим більше шансів врятувати Соню. Просимо вас, перерахуйте будь-яку посильну суму, долучіться до збору для Софійки!