Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Смолянніков Артем: минула ще одна надзвичайно складна, безсонна ніч від початку другого блока хімії

Артемчик продовжує лікування. Триває другий блок хімітерапії. На жаль, зараз дитині надзвичайно тяжко. У Артема продовжують з’являтися болючі ранки в роті, через що він відмовляється їсти і майже увесь час плаче. Ліки лише трішки полегшують стан дитини, але зовсім усунути проблему до завершення хімії не вийде, тому медики радять маленькому пацієнту та його мамі набиратися терпіння. 

 

На жаль, сьогодні вночі Артемчик майже зовсім не спав через біль. Він постійно плакав, а матуся всю ніч носила його на руках, обіймала та намагалася заспокоїти. Вдень Артемчика відволікали мультфільми, але через погане самопочуття він не міг дивитися їх довго. Попри те, що побічні ефекти від лікування дуже дошкуляють Артему, його рідні дуже раді, що мають змогу рятувати синочка від раку.

 

У цей складний для Артемчика час ми дуже просимо вас про фінансову, інформаційну та молитовну підтримку для дитини. Допомога та участь кожного дуже важлива. Будь ласка, не забувайте про це. Подаруйте родині трохи свого тепла та піклування, кожен наш донат – це нагадування про те, що ми поруч і ніколи не полишимо їх один на один з лихом!