Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Слова, які вбивають: мама Євусі Короленко поділилася шокуючою історією

Що потрібно мамі тяжкохворої дитини? Перш за все, підтримка: моральна – в тому числі. Мама Єви не може забути страшної розмови з лікарем, яка так боляче вразила її. Прикрий випадок трапився ще 17 березня. Лікар-невролог байдуже сказала Євиній мамі: “Ви ще молода. Народите собі іншу дитину”. Сильна духом, любляча Євина мама так і не змогла впоратися з собою після цих слів. 

Жінка каже, що спромоглася лише обхопити голову руками та запитати: “А її [Єву] куди? Як же так?”. А ще каже, що так і не змогла змиритися з думкою, що такі цинічні слова пролунали від жінки й, ймовірно, також мами. Щоразу читаючи чи згадуючи цю історію, ми здригаємось. Легко зрозуміти, який несамовитий відчай та біль охоплює душу мами, яка чує такі слова. 

Однак, ми розуміємо, говорити про це потрібно. Можливо, ця історія змусить задуматися інших – лікарів, друзів, родичів. Нагадає, як важко може ранити слово, як позбавляє надії байдужість та цинізм: доводить до депресії, відчаю чи навіть самогубства сотні людей. Ми нагадуємо, що попри невтішний діагноз та увесь біль, який випав на долю мами Євочки, вона не здалася. 

Жінка відчайдушно бореться за життя рідної дівчинки. Й результат вже є! Єва отримала третій укол препарату Спінраза. На жаль, він не лікує від СМА, однак призупиняє розвиток хвороби. У дівчинки ще є шанс зібрати кошти на найдорожчі в світі ліки – єдиний порятунок для дітлахів-СМАйликів препарат Золгенсма. Ми просимо вас, підтримайте маму. Давайте разом станемо її друзями, ангелами-охоронцями та хресними батьками Єви – ваші пожертви та увага врятують життя. 

А наостанок розповімо, що дає сили мамі маленької Євусі рухатися далі. Вона каже, що сил надає мрія: одного разу вона візьме здорову усміхнену донечку за руку та завітає до лікаря, що так глибоко ранила мамине серце. Нехай її мрія здійсниться, адже вона цілком реальна, якщо ми докладемо зусиль до її втілення!