Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Самокиш Олександра: дівчинці з Маріуполя потрібна чергова операція, у батьків не лишилося коштів, щоб сплатити за лікування

Саша вже кілька років проходить лікування. Через хімічний опік гортаноглотки, їй важко їсти, говорити, дихати. Рубці заважають нормально рости стравоходу, а нестерпний біль став цілодобовим супутником маленької дівчинки. Операції та дієве лікування вже почали давати чудові результати – Саша вперше відчула полегшення, повірила, що зовсім скоро зможе нормально жити. Любляча родина намагалися робити все можливе, щоб сплачувати перельоти та дороговартісне лікування самостійно. Але трапилася ще одна трагедія, яка мало не коштувала життя Саші та її рідним.24 лютого 2022 в рідне Сашине місто Маріуполь увірвалася війна. Щасливе, злагоджене життя родини Самокиш було зруйноване одномоментно. Маленька Сашуня, дві її старші сестрички та їхні батьки втратили все – роботу, дім, улюблені речі і надію самотужки сплачувати за порятунок Сашуні. Зараз родина переживає вкрай тяжкі часи. Чи можна зупинити лікування й просто перечекати, доки життя почне налагоджуватися? На жаль, ні! Дуже важливо усунути максимальну кількість рубцевої тканини поки Саша ще маленька. Лише так можна сподіватися, що гортань, глотка та стравохід Саші, які все ще ростуть, зможуть нормально функціонувати.

 

Ми дуже просимо вас допомогти Сашуні в її нелегкій боротьбі за щасливе, повноцінне майбутнє. Не лишайтеся осторонь. Адже лише разом, згуртувавшись, ми можемо врятувати дитину від болю та відчаю.