Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Римма Макарова: вдалося зібрати близько 25% необхідної суми на лікування

Батьки Римми щодня намагаються робити все можливе, щоб уповільнити розвиток страшної хвороби, адже що більше навичок вдасться зберегти до початку лікування, то більше шансів на повноцінне життя матиме Римма. На жаль, реабілітація та традиційне лікування малоефективні, але навіть ті невеличкі перемоги, яких вдається досягнути у щоденній нерівній боротьбі з хворобою – дуже важливі та бажані. 

 

Родина продовжує відчайдушно шукати гроші на оплату генетичної терапії. Саме на це лікування вони покладають останню надію і вірять, що завдяки інноваційному лікуванню життя їхньої донечки буде врятовано. На сьогоднішній день вдалося зібрати лише 25% суми. Звичайно, це вже велике досягнення, але важливо пришвидшити збір, щоб мати повну необхідну суму на початок лікування. 

 

Друзі, у Римми замало часу, тож без нашої допомоги родині не встигнути. Ми дуже просимо вас про фінансову та інформаційну підтримку заради порятунку маленької Римми. Будь ласка, знайдіть кілька гривень, щоб подарувати Риммусі шанс на одужання!